Krawczak Iwona

Psycholog, diagnosta, interwent kryzysowy. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła Studia Podyplomowe:„Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej” SWPS atestowane przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym, „Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej”, „Psychodietetyka” oraz „Psychoonkologia”. Posiada specjalizacje z „Przeciwdziałania przemocy w rodzinie”.

W Zespole Nowodwory pracuje z dorosłymi i młodzieżą. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, interwencją kryzysową, diagnozą psychologiczną, konsultacjami. Pomaga  również osobom, które na skutek różnych uwarunkowań znalazły się w trudnej sytuacji kryzysu, które doświadczają problemów życiowych np. problemów w związku, stratami, kryzysami zdrowia fizycznego, żałobą. Pracuje też z pacjentem i ich rodzinami w tak szczególnej sytuacji jaką jest choroba nowotworowa. Udziela pomocy z zakresu zdrowego odżywiania, kształtowania zachowań prozdrowotnych oraz wszelkiego rodzaju zaburzeń odżywiania.

Ponadto pomaga osobom, które mają problemy, trudności w komunikacji w systemie rodzinnym, chcącym lepiej radzić sobie w nawiązywaniu, utrzymaniu relacji w związkach z innymi. W ramach psychoedukacji pomaga w zdobyciu podstawowych umiejętności psychologicznych związanych z komunikacją interpersonalną, radzeniem sobie ze stresem, asertywnością.

 

 

 

Lokalizacja i kontakt

Zespoły Psychologiczno-Terapeutyczne w Warszawie

Białołęka Praga-Północ Targówek
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Nowodwory”
ul. Nowodworska 35 m 51
Tel./fax: (22) 290-53-90, kom.: 696 509 924
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Ząbkowska”
ul. Ząbkowska 39 m 1,2
Tel./fax: (22) 619-42-67
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Zacisze”
ul. Pszczyńska 26 m 57
Tel./fax: (22) 253-49-47, Kom.: 518 452 047

Kontakt e-mail:
Biuro: biuro@psycholodzy-terapeuci.info
Zapisy:
zapisy@psycholodzy-terapeuci.info

 

Fanpage Psycholog Integracja sensoryczna terapia par Warszawa targowek bialoleka praga-polnocMapa Psycholog Integracja sensoryczna terapia par Warszawa targowek bialoleka praga-polnoc

 

Na skróty

 

 

Oferta:

Kadra:

Logopedzi, neurologopedzi:

Kacperczyk Małgorzata

Kiersikowska Milena

 

© Psycholodzy-terapeuci.info Ta storna używa plików Cooki. Polityka prywatności