Interwencja kryzysowa

W sytuacjach nagłych i trudnych proponujemy Państwu interwencję kryzysową intensywną pomoc psychologiczną. Są to spotkania z psychologiem, które dają doraźne wsparcie  w sytuacjach kryzysowych, w razie potrzeby mogą odbywać się kilka razy w tygodniu, a pojedyncze spotkania mogą być dłuższe.

Psycholog pomoże ustalić najbliższe cele i kroki działania, a także uporządkować co jest w danym momencie najważniejsze.  Specjalista wesprze w poszukiwaniu nowych sposobów rozwiązywania trudności, doradzi do jakich specjalistów warto zgłosić się po pomoc, jakie inne instytucje czy ośrodki są w stanie udzielić fachowej pomocy. Doradzi jakie procedury formalne są możliwe do wykonania w danej sytuacji. Pomoże przejść przez naturalne kryzysy lub inne trudne sytuacje życiowe.

Najczęściej terapię kryzysową wykorzystuje się w sytuacjach doświadczania równego rodzaju przemocy, w tym przemocy domowej, utraty bliskiej osoby (śmierć, rozwód, rozstanie), zmiana pracy czy miejsca zamieszkania, uczestniczenie w jakimś otwartym konflikcie, utrata pracy, nadmierny stres w miejscu pracy, mobbing i inne.

Metoda psychoterapii zależna jest od tego, który z psychologów, psychoterapeutów ją prowadzi, zgodnie ze swoją specjalizacją.

Cena / czas trwania spotkania: 

100 zł /50 min.

 

 

Lokalizacja i kontakt

Zespoły Psychologiczno-Terapeutyczne w Warszawie

Białołęka Praga-Północ Targówek
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Nowodwory”
ul. Nowodworska 35 m 51
Tel./fax: (22) 290-53-90, kom.: 696 509 924
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Ząbkowska”
ul. Ząbkowska 39 m 1,2
Tel./fax: (22) 619-42-67
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Zacisze”
ul. Pszczyńska 26 m 57
Tel./fax: (22) 253-49-47, Kom.: 518 452 047

Kontakt e-mail:
Biuro: biuro@psycholodzy-terapeuci.info
Zapisy:
zapisy@psycholodzy-terapeuci.info

 

Fanpage Psycholog Integracja sensoryczna terapia par Warszawa targowek bialoleka praga-polnocMapa Psycholog Integracja sensoryczna terapia par Warszawa targowek bialoleka praga-polnoc

 

Na skróty

 

 

Oferta:

Kadra:

Logopedzi, neurologopedzi:

Kacperczyk Małgorzata

Kiersikowska Milena

 

© Psycholodzy-terapeuci.info Ta storna używa plików Cooki. Polityka prywatności