Psychoterapia par i małżeństw

Terapia kierowana jest do par, które przeżywają kryzys w związku, trudności i konflikty, a także chcą w bezpieczny sposób wyrażać swoje potrzeby i uczucia.

Spotkania pomagają rozpoznać aktualny problem w związku, zrozumieć z czego on wynika, co podtrzymuje destrukcyjne zachowania, doprecyzować o co tak naprawdę chodzi, wyrazić w szczery sposób swoje uczucia, myśli.

Pomaga przełamać bariery komunikacyjne i emocjonalne w związku zrozumieć w jaki sposób problem jednego z partnerów uaktywnia zachowanie drugiego.

Spotkania mają na celu pomóc partnerom usunąć przyczyny konfliktu oraz nauczyć rozwiązywać konflikt z korzyścią dla obojga.

Głównym celem terapii par jest zminimalizowanie barier utrudniających rozwój związku jako całości i rozwój partnerów jako odrębnych osób. W czasie spotkań istnieje możliwość poznania wzajemnie swoich indywidualnych cech, potrzeb i motywacji. Terapia jest szansą pomocy w uzyskaniu równowagi w związku, nauczeniu się przechodzenia przez naturalne kryzysy rozwojowe dla związków. Pogłębia i umacnia więź między partnerami. Uczy słuchania się nawzajem i wrażliwości na potrzeby drugiej osoby. Pomaga utrzymać dobre relacje z rodzinami, z których pochodzimy.

Czasem też pomaga wyrazić niewypowiedziane emocje, poglądy, wartości, różnice. Może również pomóc w spokojny sposób podjąć decyzję o zakończeniu związku.

Spotkania z terapeutą mogą również stanowić przygotowanie pary do dalszego wspólnego życia. Rozwiązania trudności na początku związku, które mogłyby w przyszłości go niszczyć.

Metoda psychoterapii zależna jest od tego, który z psychologów, psychoterapeutów ją prowadzi, zgodnie ze swoją specjalizacją.

Cena / czas trwania spotkania: 

1-sze spotkanie 150zł

120 zł /50 min.

180 zł /75 min.

 

 

Lokalizacja i kontakt

Zespoły Psychologiczno-Terapeutyczne w Warszawie

Białołęka Praga-Północ Targówek
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Nowodwory”
ul. Nowodworska 35 m 51
Tel./fax: (22) 290-53-90, kom.: 696 509 924
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Ząbkowska”
ul. Ząbkowska 39 m 1,2
Tel./fax: (22) 619-42-67
Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Zacisze”
ul. Pszczyńska 26 m 57
Tel./fax: (22) 253-49-47, Kom.: 518 452 047

Kontakt e-mail:
Biuro: biuro@psycholodzy-terapeuci.info
Zapisy:
zapisy@psycholodzy-terapeuci.info

 

Fanpage Psycholog Integracja sensoryczna terapia par Warszawa targowek bialoleka praga-polnocMapa Psycholog Integracja sensoryczna terapia par Warszawa targowek bialoleka praga-polnoc

 

Na skróty

 

 

Oferta:

Kadra:

Logopedzi, neurologopedzi:

Kacperczyk Małgorzata

Kiersikowska Milena

 

© Psycholodzy-terapeuci.info Ta storna używa plików Cooki. Polityka prywatności