Wróć na stronę główną

Zapisy telefoniczne: 696 509 924, 518 452 047; mailowe: zapisy@psycholodzy-terapeuci.info

Girtler Magdalena

Psycholog z doświadczeniem w pracy zawodowej od 2006 roku, ukończyła Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii, ze specjalizacją  Psychoterapia, promotor prof. Ewa Pisula.

Szkolenie w Terapii Poznawczo – Behawioralnej Osób Dorosłych Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej Warszawa

Szkolenie w zakresie stosowania pomocy psychologicznej Procedury Przedłużonej Ekspozycji z elementami podstaw psychotraumatologii, Polskie Towarzystwo Psychotraumatologii.

Szkolenie „Odwrażliwianie i powtórne przetwarzanie za pomocą ruchu gałek ocznych” metodą EMDR  I i II stopnia, Anna Rita Verardo EMDR Europe Accredited Trainer.

Ukończyła szkolenia z zakresu kształcenia umiejętności trenerskich w pracy z grupą o tematyce: stresu posttraumatycznego, zaburzeń nastroju, zaburzeń afektywnych, profilaktyki mobbingu, profilaktyki zachowań autoagresywnych, zasad samopomocy, w tym trening antystresowy.

Szkolenie pt. ”Mediacje rodzinne” spełniające standardy szkolenia mediatorów uchwalone przez Społeczną Radę do spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.

Brała udział w wielu  innych szkoleniach i warsztatach m.in.

Szkolenie pt. „Program Prewencji Przewlekłych chorób Niezakaźnych poprzez Zapobieganie i Leczenie Otyłości” oraz realizacja programu wsparcia psychologicznego dla osób odchudzających się.

„Siła wirtualnego świata w życiu młodych ludzi”, Sopockie Sympozjum „Nowe wyzwania w profilaktyce i terapii uzależnień”.

Posiada certyfikat terapeuty EMDR i superwizje w tym nurcie, organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologii oraz Polskie Towarzystwo PTT EMDR. Ukończyła własną psychoterapię szkoleniową grupową.

Doświadczenie zawodowe uzyskała:

Praktyki zawodowe: Akademicki Ośrodek Psychoterapii Warszawa, na oddziale IV Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie

Psycholog w poradni zdrowia psychicznego,  psycholog na oddziale somatycznym dla osób starszych, psycholog konsultant w Resorcie Obrony Narodowej oraz w Centrum Pomocy Rodzinie DGW, w gabinecie psychoterapeutycznym.

Współautorka programów profilaktycznych dla osób narażonych na występowanie zespołu stresu pourazowego oraz wypalenia zawodowego. Prowadzi warsztaty profilaktyczne w ramach Narodowego Programu Zdrowia na temat: profilaktyka uzależnień od alkoholu oraz środków psychoaktywnych, edukacja na temat zaburzeń nastroju i ryzyka zachowań suicydalnych, a także rozpoznawania i zapobiegania przemocy.

Prowadzi terapię  osób dorosłych i młodzieży doświadczających tragicznych, traumatycznych przeżyć, a także przemocy czy problemów w relacjach za pomocą stymulacji bilateralnej, która pozwala obniżyć poziom doświadczanego lęku.