Psycholog z doświadczeniem w pracy zawodowej od 2006 roku, ukończyła Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii, ze specjalizacją Psychoterapia, promotor prof. Ewa Pisula.
Szkolenie w Terapii Poznawczo – Behawioralnej Osób Dorosłych Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej Warszawa
Szkolenie w zakresie stosowania pomocy psychologicznej Procedury Przedłużonej Ekspozycji z elementami podstaw psychotraumatologii, Polskie Towarzystwo Psychotraumatologii.
Szkolenie „Odwrażliwianie i powtórne przetwarzanie za pomocą ruchu gałek ocznych” metodą EMDR I i II stopnia, Anna Rita Verardo EMDR Europe Accredited Trainer.
Ukończyła szkolenia z zakresu kształcenia umiejętności trenerskich w pracy z grupą o tematyce: stresu posttraumatycznego, zaburzeń nastroju, zaburzeń afektywnych, profilaktyki mobbingu, profilaktyki zachowań autoagresywnych, zasad samopomocy, w tym trening antystresowy.
Szkolenie pt. ”Mediacje rodzinne” spełniające standardy szkolenia mediatorów uchwalone przez Społeczną Radę do spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.
Brała udział w wielu innych szkoleniach i warsztatach m.in.
Szkolenie pt. „Program Prewencji Przewlekłych chorób Niezakaźnych poprzez Zapobieganie i Leczenie Otyłości” oraz realizacja programu wsparcia psychologicznego dla osób odchudzających się.
„Siła wirtualnego świata w życiu młodych ludzi”, Sopockie Sympozjum „Nowe wyzwania w profilaktyce i terapii uzależnień”.
Posiada certyfikat terapeuty EMDR i superwizje w tym nurcie, organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologii oraz Polskie Towarzystwo PTT EMDR. Ukończyła własną psychoterapię szkoleniową grupową.
Doświadczenie zawodowe uzyskała:
Praktyki zawodowe: Akademicki Ośrodek Psychoterapii Warszawa, na oddziale IV Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie
Psycholog w poradni zdrowia psychicznego, psycholog na oddziale somatycznym dla osób starszych, psycholog konsultant w Resorcie Obrony Narodowej oraz w Centrum Pomocy Rodzinie DGW, w gabinecie psychoterapeutycznym.
Współautorka programów profilaktycznych dla osób narażonych na występowanie zespołu stresu pourazowego oraz wypalenia zawodowego. Prowadzi warsztaty profilaktyczne w ramach Narodowego Programu Zdrowia na temat: profilaktyka uzależnień od alkoholu oraz środków psychoaktywnych, edukacja na temat zaburzeń nastroju i ryzyka zachowań suicydalnych, a także rozpoznawania i zapobiegania przemocy.
Prowadzi terapię osób dorosłych i młodzieży doświadczających tragicznych, traumatycznych przeżyć, a także przemocy czy problemów w relacjach za pomocą stymulacji bilateralnej, która pozwala obniżyć poziom doświadczanego lęku.